محل تبلیغات شما

بنیانگذار حزب جبهه ملی فرانسه به دنبال بازگشت به حزب

• بنیانگذار حزب جبهه ملی فرانسه به دنبال بازگشت به حزب

سحرنیوز :

ژان ماری لوپن» خواستار بازگشت به حزب جبهه ملی فرانسه که خود تاسیس کرده است، شد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛
    بنیانگذار حزب جبهه ملی فرانسه خواستار بازگشت به حزب خود شد.

ژان ماری لوپن امروز پس از جلسه دادگاه گفت اظهارات وکیل خود و وکیل طرف مقابل را شنیدم و گویی وکیل ام.ار.ای.پی – جنبش فرانسوی ضد نژادپرستی و طرفدار دوستی میان مردم – صحبت می کرد و نه وکیل جبهه ملی.»

او در ادامه ضمن ابراز تعجب از اظهارات وکیل جبهه ملی درباره سخنان خود افزود من این گونه به یاد دارم وقتی مارین لوپن (رهبر حزب جبهه ملی) انتخاب شد، گفت همه جبهه ملی را در نظر می گیرد.

بنیانگذار حزب جبهه ملی در ادامه حاضر نشد به این پرسش که آیا از سخنان خود در گذشته پشیمان است، پاسخ صریحی دهد.

گفتنی است ژان ماری لوپن به علت تکرار مواضعش درباره اتاق‌های گاز در زمان جنگ جهانی دوم که در آوریل گذشته جریمه ای سی هزار یورویی برای او در پی داشت و همچنین به علت دفاع از مارشال پتن (ژنرال فرانسوی)، ابتدا از جبهه ملی تعلیق و سپس در اوت سال دو هزار و پانزده از این حزب اخراج شد.

انتهای پیام/

به اشتراک بگذارید:

آموزش وبمسترتولز گوگل

کشف ردپای بسیار بزرگ یک دایناسور + تصاویر

مختصری درباره رله زیمنس و انواع آنها

حزب ,ملی ,وکیل ,فرانسه ,بنیانگذار ,لوپن ,جبهه ملی ,حزب جبهه ,به حزب ,بازگشت به ,ملی فرانسه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید کیف مردانه و زنانه چرم اصل و مصنوعی kinsrangwarmdu Kyla's memory Business world دنیای بیزینس nyoslamanwo همسفران مهر شرکت نواندیشان آماری آبیدر **دلنوشته های من** دلشکسته ytleapise